Porady

Jackie Kennedy – moda

Posted by admin

Jacqueline Kennedy Onassis to niezaprzeczalnie jedna z największych ikon stylu ubiegłego wieku. Zobacz jej najbardziej zapadające w pamięć kreacje na przestrzeni lat.

1948

White, Photograph, Clothing, Dress, Gown, Shoulder, Beauty, Standing, Hairstyle, Fashion,

Zanim została żoną wschodzącego polityka, Jacqueline Bouvier debiutowała w świecie mody. Elegancka długa biała sukienka to tylko bilet.

1953

Wedding dress, Gown, Dress, Photograph, Bride, White, Bridal clothing, Clothing, Bridal veil, Bridal accessory,

Jackie w dniu swojego ślubu była jak sen dla Johna Kennedy’ego w 1953 r. Niedawno Megan Markle udowodniła, że ​​suknia ślubna z dekoltem w łódkę jest wyjątkowo ponadczasowa.

1954

Clothing, White, Dress, Photograph, Standing, Retro style, Shoulder, Fashion, Joint, Vintage clothing,

Biel była motywem przewodnim dla pani Kennedy, pokazanej tutaj w białym kapeluszu i innym dekolcie w łódkę. Te białe rękawiczki są dopełnieniem eleganckiego pomysłu.

1953

Photograph, Black, White, Leg, Standing, Black-and-white, Beauty, Human leg, Snapshot, Monochrome,

Miała na sobie eleganckie szorty i małą koszulkę na guziki podczas wakacji w kompleksie Kennedy’ego w Massachusetts w 1953 roku. Ten słomkowy kapelusz dodaje po prostu swobodnego, przewiewnego letniego charakteru.

1956

Iconic Style

Senator i pani Kennedy zawsze wyróżniali się, gdy obowiązywał czarny krawat. Ta dopasowana suknia z gorsetem jest idealnie ponadczasowa.

1958

Photograph, White, Product, Snapshot, Black-and-white, Child, Photography, Monochrome, Room, Birth,

Tutaj Jackie jest na zdjęciu w jedwabnej sukience z nadrukiem, ze swoją nowonarodzoną córką Caroline Kennedy w 1958 roku.

Related Post