Biznes, Porady

Jak pomnożyć pieniądze?

Posted by admin

Każdy chce pomnażać swoje pieniądze. Na szczęście istnieją na to sposoby, które nie obejmują oszustw związanych z szybkim wzbogaceniem się ani wygrywania na loterii.

Te legalne sposoby tworzenia bogactwa nie wymagają na początek ogromnych dochodów. Chociaż nie możesz szybko podwoić swoich pieniędzy, zasada 72 pokazuje, że jest to możliwe z czasem.

Zasada 72 pozwala oszacować, kiedy Twoje pieniądze się podwoją. Na przykład, jeśli podzielisz 72 przez ośmioprocentową stopę zwrotu, zobaczysz, że podwojenie się Twoich pieniędzy zajmie dziewięć lat. Wyższa stopa zwrotu skróci ten czas.

Te metody powiększania twoich pieniędzy są dostępne dla każdego.

JAK POMNOŻYĆ SWOJE PIENIĄDZE?

 Chcesz wiedzieć, jak pomnożyć swoje pieniądze? A może szukasz legalnych pomysłów na dochód pasywny, który doda pieniądze do twojego konta bankowego?

Oto trzy proste sposoby, dzięki którym możesz już teraz zacząć gromadzić pieniądze.

1. INWESTUJ NA RYNKU GIEŁDOWYM

Kiedy próbujesz dowiedzieć się, jak pomnażać swoje pieniądze, inwestowanie na giełdzie jest najlepszym sposobem na zwiększenie bogactwa.

Giełda może być ryzykowna i możesz stracić pieniądze. Możesz jednak również zarabiać inwestując na giełdzie.

S&P 500, uważany za wiodący indeks giełdowy, od 1957 r. osiągnął średnią stopę zwrotu wynoszącą osiem procent. Przy takim współczynniku inwestycja podwoiłaby się w ciągu dziewięciu lat.

A co, jeśli nie masz dużo pieniędzy do zainwestowania lub nie wiesz, od czego zacząć? Nadal możesz inwestować na giełdzie i powiększać swój majątek.

Kluczem jest natychmiastowe rozpoczęcie inwestowania. Im szybciej zaczniesz inwestować, tym mniej pieniędzy musisz ogólnie zaoszczędzić.

SoFi Wealth to świetny wybór, jeśli chcesz zacząć inwestować, ale potrzebujesz pomocy. Platforma pomaga w zarządzaniu inwestycjami, aby mieć pewność, że osiągniesz swoje cele.

SoFi Wealth ma minimalne saldo w wysokości 1 USD i nie pobiera żadnych opłat za zarządzanie.

Jeśli masz stary plan 401 (k) lub IRA, możesz przenieść je do SoFi Wealth, aby uzyskać ich pomoc.

Nie pozwól, aby niskie fundusze lub brak doświadczenia w inwestowaniu Cię powstrzymywały. Czas ma znaczenie.

 2. INWESTUJ W NIERUCHOMOŚCI

Wiele osób uważa, że ​​giełda to jedyny sposób na powiększanie bogactwa. Dzięki finansowaniu społecznościowemu nieruchomości są realną opcją inwestycyjną dla większej liczby osób.

Kiedyś potrzebowałeś znacznych pieniędzy, aby zainwestować w nieruchomości. Alternatywnie trzeba było zarządzać nieruchomością.

Crowdfunding pozwala zainwestować w nieruchomości przy minimalnych zasobach. Pozwala również uniknąć samodzielnego zarządzania nieruchomością.

Możesz teraz inwestować w nieruchomości za jedyne 500 USD za pośrednictwem platform takich jak Fundrise. Podobnie jak na giełdzie, inwestowanie w nieruchomości może być ryzykowne. Oferuje jednak wiele lukratywnych możliwości.

Zwrot z inwestycji wyniósł 9,11 procent od 2018 roku.

Platforma taka jak Fundrise pomaga znaleźć nieruchomości, które pasują do Twojego profilu ryzyka. Mogą to być:

  • Mieszkanie
  • Nieruchomość komercyjna
  • Budowa nowego domu

Fundrise umożliwia inwestowanie w nieruchomości bez konieczności fizycznego zarządzania nimi. Użytkownicy mogą korzystać z kont emerytalnych lub innych niż emerytalne.

Roofstock to kolejna dobra opcja do inwestowania w nieruchomości. Platforma koncentruje się na wynajmowanych nieruchomościach pod klucz.

Inwestowanie w Roofstock nie wymaga minimalnego salda. Musisz mieć 20 procent wkładu własnego i możesz inwestować.

3. OTWÓRZ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

Konta oszczędnościowe to klasyczny sposób na pomnożenie pieniędzy. Podczas gdy podwojenie pieniędzy za pomocą konta oszczędnościowego zajmie lata, są one niezawodnym sposobem na zwiększenie Twoich pieniędzy bez wysiłku.

Oprocentowanie kont oszczędnościowych było w minionych latach znacznie wyższe. Przed Wielką Recesją zbliżało się do pięciu procent. Teraz trudno jest znaleźć cokolwiek powyżej jednego procenta.

Niestety obecna pandemia pogarsza sytuację.

Rachunki oszczędnościowe mają płynność, która jest niezbędna w każdym planie inwestycyjnym. Płynność jest pomocna na różne sposoby, w tym:

  • Finansowanie pomysłu na mały biznes
  • Oszczędność pieniędzy na nieruchomość inwestycyjną
  • Płynne zarządzanie wydatkami biznesowymi

Related Post