Porady

Japan style – moda

Posted by admin

Kiedy myślimy o japońskich trendach w modzie, często nasza wyobraźnia kieruje się ku przesadnym stylizacjom ulicznym, które można zobaczyć w dzielnicy Harajuku w Tokio lub na stronach Fruits. Chociaż wyraźne subkultury modowe, które są tam prezentowane, z pewnością nadal kwitną, ulice Tokio są pełne bardziej przystępnych japońskich trendów, które mogą zainspirować niektóre z bardziej odważnych stylizacji.

Japońskie fashionistki stawiają na kombinezony w kolorze khaki i denimu, ożywiają zestawy odważnymi akcentami jasnożółtego koloru, bawią się proporcjami w efektownych spódnicach maxi i spodniach z szerokimi nogawkami i uzupełniają swoje odważne stylizacje czarnymi skórzanymi butami, od klasycznych (buty za kostkę lub Mary Janes) do awangardowych (półbuty na platformie i buty ze spiczastymi palcami, które nawiązują do epoki elżbietańskiej).

Zapoznaj się z najnowszymi trendami w modzie japońskiej.

Street styler wearing wide leg trousers

Ten odważny strój realizuje dwa główne trendy w Tokio – duże spodnie z szerokimi nogawkami w paski w podstawowych kolorach oraz żółte koszulki z grafiką, które równoważy odważna czerwona szminka i dopasowane szpilki.

Street styler wearing an oversized coat

Gdy strój ma bardziej stonowane podejście do koloru, zainteresowanie wzbudza zabawa proporcjami i wprowadzanie nieoczekiwanych faktur. Ten obszerny i celowo źle dopasowany zamszowy płaszcz spełnia obie te funkcje, a na jego uzupełnienie składają się wyraziste czarne skórzane buty.

Street styler wearing a yellow coat and bamboo handbag

Byłoby mało powiedziane, gdybyśmy zredukowali ten kanarkowożółty prochowiec do podłogi do „stroju w podstawowym kolorze”. W połączeniu z nieoczekiwaną fakturą futra, bambusową torebką i odważną biżuterią, jedyną subtelną częścią stroju są czarne skórzane buty.

Street styler wearing a denim jumpsuit

Ten dżinsowy kombinezon wymaga kilku dodatkowych akcesoriów, aby zrobić wrażenie. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że to w rzeczywistości osobne spodnie z szerokimi nogawkami i dopasowana dżinsowa kurtka. Czarne skórzane brogsy na platformie nadają dżinsowemu wyglądowi ciekawy charakter, a kurtka bomberka w kolorze wojskowej zieleni łączy to wszystko w chłodniejsze dni.

Street styler wearing a khaki jumpsuit

Prawdziwy kombinezon khaki od stóp do głów ożywia akcent kolorystyczny w postaci wzorzystego jedwabnego szala noszonego jako apaszka. Duży krój kombinezonu jest szykowny z czarnym paskiem mocno zawiązanym w talii i oversizowymi spodniami wsuniętymi w czarne satynowe botki.

Street styler wearing a tweed jacket

Tweedowa marynarka i Mary Janes noszone w skarpetkach sprawiają, że ten zestaw ma cudowny charakter retro, ale jasny efekt żółtych i okrągłych okularów przeciwsłonecznych sprawia, że ​​strój jest bardzo ciekawy i nowoczesny.

Street styler wearing a maxi skirt

Niespodziewane tekstury łączą buty sportowe i skarpety, tworząc eklektyczny zestaw. Stylizacja bawi się proporcjami, łącząc długi wzorzysty płaszcz ze spódnicą maxi.

Street styler wearing a trench coat

Ten zestaw prezentuje trend oversize’owych spodni i gra proporcjami. Spodnie z szerokimi nogawkami (bardzo długie) i marynarka są nieoczekiwanie ściągnięte w talii pasującym czarnym gorsetem i zwieńczone dużym trenczem.

Street styler wearing a black leather jacket and maxi skirt

Żakardowy efekt tej spódnicy maxi dodaje kobiecego akcentu temu całkowicie czarnemu zestawowi, a skórzana kurtka motocyklowa i czarne skórzane brogsy na platformie nadają mu ostry klimat.

Street styler wearing socks and brogues

Czarno-skórzane buty ze szpiczastym noskiem inspirowane stylem elżbietańskim są jeszcze bardziej efektowne, gdy są noszone z białymi skarpetami i w połączeniu ze sznurowanymi spodniami i przyciętą dżinsową kurtką z wyrazistymi detalami.

Street styler wearing a shirt and maxi skirt combo

Ta spódnica maxi i koszula są niepowtarzalnie szykowne dzięki kurtce z odkrytymi ramionami i botkom z czarnej skóry.

Related Post