Porady, Wnętrza

Kuchnia biała matowa – inspiracje

Posted by admin

Białe kuchnie od lat były „pornografią” na Pinterest, ale białe sprzęty to inna historia. Przywołują skojarzenia ze starymi mieszkaniami, z wykończeniami na wysoki połysk i wyszczerbioną emalią.

GE White Kitchen

To tani wystrój, którego projektanci GE Appliance byli aż nazbyt świadomi, ale mimo to wiedzieli, że musi istnieć sposób, aby go wykorzystać. Po zobaczeniu, jak matowe czarne urządzenia szturmem zdobyły świat, zaczęli eksperymentować – i znaleźli styl, który zdobył ogromną popularność. Od 1 sierpnia firma wprowadziła kolekcję Matte pod marką Café, oferując kuchenki, okapy, lodówki i zmywarki w eleganckiej matowej bieli lub matowej czerni. Ale to nie jest nawet najseksowniejsza część – te urządzenia są w pełni konfigurowalne, więc możesz wymienić gałki i uchwyty, aby pasowały do ​​reszty kuchni.

Jeśli kochasz szczotkowaną miedź, możesz się na nią zdecydować. Lub, jeśli wolisz czerń, możesz uzyskać szczotkowaną czerń. Jest też opcja z brązu i klasyczna stal nierdzewna, a jeśli po jakimś czasie znudzi Ci się jedna opcja, możesz zamówić inny kolor i wymienić je.

Related Post