Moda, Porady

Modne sukienki z falbanką

Posted by admin

Sukienki z falbanką to idealna propozycja dla wszystkich kobiet szukających sukienki na wiosnę bądź lato. Na ogół są to sukienki niezwykle zwiewne, z pomocą których można stworzyć wyjątkową stylizację. Podpowiadamy jak nosić sukienki z falbanką oraz które kobiety będą wyglądać w nim dobrze.

Dla kogo odpowiednie są sukienki z falbanką?

Sukienki z falbanką są niezwykle charakterystyczne. Niestety, nie każda figura będzie w nich wyglądała dobrze. Kobiety bardzo często rezygnują z sukienek z falbanką w obawie przed tym, że optycznie poszerzą one sylwetkę. Nie jest to przekonanie błędne. Sukienki z falbanką poleca się przede wszystkim kobietom szczupłym, których sylwetce nic nie można zarzucić. Warto jednak pamiętać, że dostępne są sukienki z falbanką w różnym miejscu. I tak na przykład modele mające falbankę na biuście optycznie powiększają piersi, co jest już pożądane przez wiele przedstawicielek płci pięknej.

O czym pamiętać, sięgając po sukienki z falbanką?

Przede wszystkim trzeba zachować duża ostrożność, wybierając samą sukienkę z falbankami, jak i pozostałe elementy stylizacji. Sukienki z falbankami – jak wspomnieliśmy wcześniej – są bardzo charakterystyczne. O błąd podczas dobierania dodatków nie jest więc trudno. Falbanki same w sobie są niezwykle dekoracyjne i często zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zrezygnowanie na przykład z biżuterii niż postawienie na nieodpowiednią. Przesadzenie z ilością dodatków może w przypadku sukienki z falbankami dać mocno komiczny efekt.

Jakie dodatki będą dobre do sukienki z falbanką?

Warto trzymać się prostej zasady – im mniej dodatków, tym lepiej. Sukienki z falbanką nie lubią nadmiaru biżuterii. W wielu wypadkach wystarczającym dodatkiem są wysokie szpilki, które wysmuklą sylwetkę i dodadzą jej kilku dodatkowych centymetrów. Niezbędna jest także torebka, bez której większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Do sukienki z falbankami najlepiej pasuje torebka klasyczna, która nie może być zbyt krzykliwa. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie taka, która nie będzie zbytnio przyciągać wzroku.

Na jaki fason sukienki z falbanką postawić?

Projektanci oferują naprawdę wiele modeli sukienek z falbankami. Postawić można na takie, które falbankę mają na dole bądź takie, w których falbanka znajduje się na poziomie piersi. Dużą popularnością cieszą się sukienki z falbankami w talii i na wysokości brzucha.

Sukienki z falbanką to prawdziwy hit ostatnich lat. Nie zanosi się na to, aby w tym względzie cokolwiek miało się zmienić.

Related Post