Porady

Zestawy Lego Friends idealnym prezentem dla dziewczynek?

lego friends
Posted by admin

Klocki to nie tylko domena chłopców. Nie od dzisiaj wiadomo, że klocki to typ zabawek uwielbiany także przez dziewczynki, zwłaszcza, jeśli są specjalnie dla nich dedykowane. Przykładem tego rodzaju zabawek są klocki Lego Friends, które powstały głównie z myślą o małych kobietach pragnących przenieść się za pomocą wyobraźni w świat pełen zabawy oraz nietuzinkowego uniwersum.

Czym wyróżniają się zestawy Lego Friends?

Klocki Lego to niezwykle popularne zabawki, które na rynku dostępne są od kilkunastu lat. Wiodą prym wśród chłopców, jednak również dziewczynki mogą znaleźć coś dla siebie. Specjalnie dla nich stworzono serię klocków Lego Friends. Nie znajdą w nich złych bohaterów, czarnych charakterów, bandytów, których trzeba ścigać czy samochodów, które trzeba zbudować. Zestawy Lego Friends to klocki, które są ściśle związane z pięcioma wyjątkowymi bohaterkami – Olivią, Stephanią, Emmą, Mią oraz Andreą. Dziewczyny, podobnie jak ich miłośniczki, przeżywają przygody razem, jak i osobno. Tego rodzaju klocki dla dziewczynek pozwalają nie tylko zabijać czas oraz pozbywać się nudy. Układanie klocków wchodzących w skład zestawów Lego Friends pozytywnie wpływają na wyobraźnię, uczą logicznego oraz przestrzennego myślenia, a ponadto pozwalają na samodzielne kreowanie historii. Wszystko to wraz z przyjemną nauką motoryki pozwala małym dziewczynkom nabyć w sposób lekki i przyjemny umiejętności, które mogą przydać im się już w szkole podstawowej.

klocki lego friends

Najpopularniejsze zestawy Lego Friends, czyli jakie?

W ciągu wielu lat istnienia na rynku, klocki Lego Friends dorobiły się wielu ciekawych zestawów, mniejszych i większych, które czarują kilkuletnie, a czasem także kilkunastoletnie damy i nie pozwalają oderwać się od zabawy.

Do największych, a zarazem najciekawszych zestawów tej serii należą:

  • Lego Friends Letnia zabawa w parku wodnym,
  • Lego Friends Camper Mii Auto Kemping,
  • Lego Friends Łódź ratunkowa,
  • Lego Friends Dom przyjaźni,
  • Lego Friends Na ratunek alpakom,
  • Lego Friends Basen w Heartlake zjeżdzalnia.

Jakie zestawy Lego Friends wybrać na niewielki upominek?

Chcesz w najbliższym czasie podarować swojej siostrzenicy, bratanicy lub kuzynce ciekawy zestaw klocków Lego Friends? Nie musisz wydawać połowy swojej pensji, by sprawić dziecku radość! Wystarczy, że zdecydujesz się na mały zestaw Lego Friends, który nie kosztuje dużo, za to może wprowadzić w cudowny świat zbudowany z klocków nieco miłości i uroku. Intrygującym przykładem jest zestaw Lego Friends kostka, Lego Friends Plac Zabaw dla piesków bądź Lego Friends samochód do pielęgnacji kotów.

Related Post